Parama

Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą 2020-2021 metais Šėtos socialinio ir ugdymo centro

seneliams ir vaikams:

  • gyventojams, skyrusiems iki 1,2 procentų pajamų mokesčio dalį;
  • įmonėms: UAB“ Sanitex“;  ŽŪB „Delikatesas“; AB „Žemaitijos pienas“; Lietuvos-Ukrainos UAB “ FORTERA“; UAB „Deimena“; Vygando Valiukevičiaus firma „Fortūna“; Kėdainių ROTARY klubui ir kt.

Gerbiami kėdainiečiai, šėtiškiai, vaikučių tėveliai, centro darbuotojai, gyventojų artimieji ir visi kiti neabejingieji Šėtos socialinio ir ugdymo centro senelių ir vaikų gerovei, informuojame Jus, kad pasikeitė prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams pateikimo tvarka.

Kviečiame ir 2022 metais paremti senyvo amžiaus ir negalią turinčius gyventojus bei vaikus nukreipiant 1,2 proc.  gyventojų pajamų mokesčio mūsų įstaigai. Jūsų skirta parama bus išskaičiuota iš praėjusių metų valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į centro sąskaitą.

Mes pažadame, kad panaudosime Jūsų lėšas taip, kad senyvo amžiaus bei negalią turintiems gyventojams ir vaikams mūsų įstaigoje būtų gera, jie pajustų širdies šilumą.  

Prašymą paramai gauti galima pateikti iki 2022 m. gegužės 2 d.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad nuo 2022 m. sausio 1 d.   prašymai skirti paramą  teikiami vedlio principu, per EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus skiltį Deklaravimas > Pildyti formą. Prašymas skirti paramą pateikiamas dažniausiai pildomų formų sąraše. Daugiau informacijos apie paramos skyrimą skelbiama VMI svetainėje. Atsiųsti paštu ar pateikti tiesiogiai VMI popieriniai Prašymai nebus nagrinėjami ir užskaitomi.

Pagalba ir konsultacijos paramos skyrimo bei kitais mokesčių klausimais teikiama telefonu 1882 (+370 5 260 5060) ar 8 5 2191 777. Taip pat galima pateikti paklausimą per Mano VMI, pasirinkus skiltį Paslaugos > Paklausimai > Paklausimo pateikimas. Primename, kad paslaugos ir konsultacijos klientų aptarnavimo padaliniuose – su išankstine rezervacija.

Pastaba: jei pagal gyventojų pajamų mokesčio įstatymą Jūs privalote pateikti metinę pajamų mokesčių deklaraciją, tai prašymą galite  pateikti kartu su deklaracija.

Mūsų rekvizitai:

Įstaigos pavadinimas: Šėtos socialinis ir ugdymo centras.

Įmonės kodas: 191892987

Įmonės paramos sąskaita: LT277300010151148656 AB bankas Swedbankas

Klauskite centro vyriausiosios buhalterės telefonu 8 (606) 13873 arba elektroniniu paštu setos.soc-buhalterija@kedainiai.lt