Parama

Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą 2018-2019 metais Šėtos socialinio ir ugdymo centro

seneliams ir vaikams:

  • gyventojams, skyrusiems iki 2 procentų pajamų mokesčio dalį;
  • įmonėms: UAB“Sanitex“; AB „Žemaitijos pienas“; ŽŪB „Delikatesas“; UAB „Deimena“; Vygando Valiukevičiaus firma „Fortūna“; Kėdainių moterų klubas LIONS ir kt.

Gerbiami kėdainiečiai, šėtiškiai, vaikučių tėveliai, centro darbuotojai, gyventojų artimieji ir visi kiti neabejingieji Šėtos socialinio ir ugdymo centro senelių ir vaikų gerovei.

Kviečiame 2019 metais paremti senyvo amžiaus ir negalią turinčius gyventojus bei vaikus nukreipiant 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio mūsų įstaigai. Jūsų skirta parama bus išskaičiuota iš praėjusių metų valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į centro sąskaitą.

Mes pažadame, kad panaudosime Jūsų lėšas taip, kad senyvo amžiaus bei negalią turintiems gyventojams ir vaikams mūsų įstaigoje būtų gera, jie pajustų širdies šilumą.  

Prašymą paramai gauti galima pateikti iki 2019 m. gegužės 1 d.

Užpildytą paramos formą galite pateikti mokesčių inspekcijai šiais būdais:
1.Internetu per elektroninės bankininkystės sistemą.
2. Užklijavę pašto ženklą ir užrašę savo adresą bei pavardę, galite išsiųsti paprastu paštu.
3. Užklijuotą voką su užrašytais Jūsų ir Valstybės mokesčių inspekcijos adresais galite  nunešti į valstybinę mokesčių inspekciją
Pastaba: jei pagal gyventojų pajamų mokesčio įstatymą Jūs privalote pateikti metinę pajamų mokesčių deklaraciją, tai prašymą galite  pateikti kartu su deklaracija.

Mūsų rekvizitai:

Įstaigos pavadinimas: Šėtos socialinis ir ugdymo centras.

Įmonės kodas: 191892987

Įmonės paramos sąskaita: LT277300010151148656 AB bankas Swedbankas

Klauskite centro vyriausiosios buhalterės Rasos Vanagienės telefonu 8 (347) 20823 arba elektroniniu paštu setos.soc-buhalterija@kedainiai.lt