Parama

Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą 2019-2020 metais Šėtos socialinio ir ugdymo centro

seneliams ir vaikams:

  • gyventojams, skyrusiems iki 1,2 procentų pajamų mokesčio dalį;
  • įmonėms: UAB“Sanitex“; AB „Žemaitijos pienas“; ŽŪB „Delikatesas“; UAB „Deimena“; Vygando Valiukevičiaus firma „Fortūna“; Kėdainių ROTARY klubui, Sandrai Barzdienei, Ramunei Mikštienei ir kt.

Gerbiami kėdainiečiai, šėtiškiai, vaikučių tėveliai, centro darbuotojai, gyventojų artimieji ir visi kiti neabejingieji Šėtos socialinio ir ugdymo centro senelių ir vaikų gerovei, informuojame Jus, kad pasikeitė prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams pateikimo tvarka.

Kviečiame 2021 metais paremti senyvo amžiaus ir negalią turinčius gyventojus bei vaikus nukreipiant 1,2 proc.  gyventojų pajamų mokesčio mūsų įstaigai. Jūsų skirta parama bus išskaičiuota iš praėjusių metų valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į centro sąskaitą.

Mes pažadame, kad panaudosime Jūsų lėšas taip, kad senyvo amžiaus bei negalią turintiems gyventojams ir vaikams mūsų įstaigoje būtų gera, jie pajustų širdies šilumą.  

Prašymą paramai gauti galima pateikti iki 2021 m. gegužės 1 d.

Nuo 2021 m. sausio 1 d. užpildytą paramos formą galite pateikti mokesčių inspekcijai tik elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Atsiųsti paštu ar pateikti tiesiogiai VMI popieriniai Prašymai nebus nagrinėjami ir užskaitomi.

Prašymus gyventojai (ar jų atstovai) per EDS gali pateikti ne tik savarankiškai, bet ir nuvykę į bet kurią apskrities Valstybinę mokesčių inspekciją, kur tai padaryti jums padės VMI darbuotojai. Gyventojai gali pasinaudoti ir viešais interneto prieigos taškais, esančiais valstybinėse miestų bei rajonų bibliotekose, galite kreiptis į mūsų įstaigos buhalterę, kuri atsakys į Jūsų klausimus ir pateiks vizualinę aktualią informaciją.

Pastaba: jei pagal gyventojų pajamų mokesčio įstatymą Jūs privalote pateikti metinę pajamų mokesčių deklaraciją, tai prašymą galite  pateikti kartu su deklaracija.

Mūsų rekvizitai:

Įstaigos pavadinimas: Šėtos socialinis ir ugdymo centras.

Įmonės kodas: 191892987

Įmonės paramos sąskaita: LT277300010151148656 AB bankas Swedbankas

Klauskite centro vyriausiosios buhalterės telefonu 8 (606) 13873 arba elektroniniu paštu setos.soc-buhalterija@kedainiai.lt